Бажаєте купити світильник недорого? У нашому магазині ви зможете придбати новинки провідних світових виробників за найвигіднішими цінами. Світлотехніка брендів добре відома в Європі, а тепер доступна і покупцям. Будьте впевнені: ви знайдете освітлення для будь-якого бюджету та дизайну інтер’єру.
Весь асортимент цього розділу зручно розсортований за категоріями. Вибирайте:

 1. стельові;
 2. підвісні;
 3. трекові та шинні;
 4. настінно-стельові;
 5. вбудовані;
 6. накладні;
 7. меблеві;
 8. точкові та багато інших світильників.

Усі вони відповідають сучасним вимогам до безпеки та якості. А в їхньому дизайні використовуються найтрендовіші рішення. https://tvoy-svet.com.ua/category/svetilniki/

image

Перш ніж вибрати модель, визначтеся з її дизайном (він повинен відповідати інтер’єру) та поставте перед нею чіткі завдання. Якщо вона відповідає цим вимогам – замовляйте! Переваги нашого інтернет-магазину

 1. персональний менеджер;
 2. допомога у підборі;
 3. розрахунок освітленості;
 4. доставка

Вибір освітлення для спальні: поради від експертів світлодізайну

Освітлення у спальні не просто доповнює інтер’єр. Правильно підібрані світильники створюють потрібну атмосферу – ту, яка найбільше сприяє комфортному відпочинку. Потреби у всіх різні: одним у спальні подобається домашня, розслаблююча обстановка, іншим більш інтимна, що настроює на романтику. Тому при виборі світильників для спальні краще орієнтуватися на запити, а не на тренди. Розповідаємо про загальні моменти, які варто врахувати.

Зонування освітлення у спальні

Один світильник на всю кімнату – найневдаліший варіант із можливих. Функціональне зонування території за допомогою світла є актуальним навіть для маленьких кімнат. Його мета – ефективно розподілити світлове навантаження на зір та зробити перебування у спальні комфортнішим.

1a044746 0002

Стандартне світлове зонування для спальні виглядає так:

 • Все приміщення: люстра у центрі стелі. Світловий потік охоплює всю спальню, потужність знижується від центру до кутів. Центральне освітлення у спальні можна організувати і без люстри, за допомогою групи підвісів чи софітів, рівновіддалених один від одного.
 • Прикроватная зона: торшер или ночник на тумбочке. Основная часть светопотока направлена на кровать, создавая акцентное освещение.
 • Рабочая зона: настольная лампа или торшер. Свет направлен на поверхность стола.

Сучасні дизайн-проекти спалень передбачають повну свободу у виборі об’єктів для підсвічування. Крім перерахованих зон, можна виділити світлом тумбочки, полиці, дверцята шаф-купе, навіть блок кондиціонера. Головне – пам’ятати про норми освітленості та заздалегідь продумати сценарії використання того чи іншого джерела світла.

GD Star Rating
a WordPress rating system
Поиск
посетители