Юристи необхідні суспільству остільки, оскільки воно живе по конкретним правовим нормативам, а юристи як ніхто інший конкретно беруть участь в розробці і використанні таких норм.

uslugi-jurista_1Юрист в суспільстві виступає в декількох ролях:

Найперше, він является сполучною ланкою між звичайною людиною і правом загалом.
Друге, юрист виконує, використовує і коригує правові норми.
Третє, юрист створює роль стабілізатора правової системи суспільства.
Четверте, юрист вважається менеджером правової послуги.

Зрозуміло, що суспільству навряд чи може обійтися без юристів. Юристи призводять суспільство до ладу, без них світ охопив би безлад. До речi переконайтеся в абсолютній юридичній підтримці на сайтi absolute.kiev.ua.

До того ж, при всій важливості професії юриста, зараз в нашій країні зустрічається помітний перекіс у кількості та якості, що випускаються експертів.

Дуже часто такий перекіс веде до серйозних суспільних проблем. Дилетантство псевдоюрістов вважається основою того, що звичайні люди з недовірою ставляться до фахівців своєї справи і вважають всіх юристів абсолютно марною громадської складової.

Суспільство задихається від відсутності кваліфікованих юристів. Суспільству необхідні висококласні фахівці. Однак крім цього, держава повинна турбуватися про те, щоб громадяни мали хоча б мінімум найнеобхідніших правових знань. Знання правових основ дасть можливість самим звичайним людям з рішучістю підбирати юриста з метою вирішення правової проблеми. Збільшення рівня загального правосвідомості призводить до того, що юристи з «липовими дипломами» в добровільному порядку залишать юридичну діяльність. Їх погані послуги не будуть популярні суспільством. При цьому юристи високопрофесійні, навпаки, піднімуться на новий, набагато якісний рівень.

Тільки наприклад, якщо буде усунутий перекіс в кількості і якості юристів, у обивателя виникне чітке усвідомлення того, для чого необхідні юристи. Юристи життєво потрібні, щоб не тільки досягати верховенства права, а й щоб збільшити правову культуру суспільства

GD Star Rating
loading...
Поиск
посетители