Основні капіталовкладення можна порівняти з придбанням автомобіля. На відміну від нього ці гроші здатні давати щорічний дохід за рівнем не менш ніж банківський депозит, але на відміну від банку, ці вкладення надійно захищені до 2030 року.

Сонячна електростанція на 30 кВт розрахована на трифазну мережу. Потужність цієї сонячної електростанції є максимально допустимою для приватного будинку. Така станція безумовно може бути комерційним проектом в рамках приватного домоволодіння. Часовий відрізок з початку проектування до запуску цієї СЕС з підключенням «зеленого тарифу» може зайняти 1-2 місяці. Інвертори у такій станції спеціально розроблені для комерційного використання і підключення до мережі електропередач з можливістю підключення «Зеленого тарифу».

Інвертор бажано щоб мав порти підключення до мережі інтернет, що дозволить оперативно отримувати оновлення програми з сервера оновлень. А також мати оперативний звіт по роботі електричної мережі. Початкова стартова напруга в 150 В дозволяє здійснювати генерацію в умовах мінімального освітлення. Надійний і економічний інвертор забезпечить не менш ефективний результат з урахуванням своєї вартості. Також важливе що б мережевий інвертор мав по більше МРРТ треків, особливо важливо якщо сонячні батареї встановленні не на одні площині.

Комплект сонячної системи на 30 кВт — це система елементів, об’єднаних в загальний ланцюг і взаємодіючих між собою. Особливістю комплекту є відсутність акумуляторних батарей, що істотно здешевлює вартість системи. Перетворення постійної напруги в змінну і закачування його в мережу відбувається за допомогою мережевого трифазного інвертора потужністю 30 кВт.

Для баючих купити таку сонячну електростанцію на 30 квт, рекомндуємо https://prel.prom.ua/p372782695-sonyachna-elektrostantsya-kvt.html

Така мережева сонячна електростанція дає можливість не платити за споживання електроенергії, а також отримувати дохід від продажу надлишків за «зеленим тарифом» (1кВт — 0,18евро). Інвертор рекомендують розмістити в технічному приміщенні або безпосередньо біля сонячних фотомодулів під навісом.

Результат пошуку зображень за запитом "сонячна електростанція 30 квт"

Сонячні батареї встановлюються на скатних або плоских дахах, на землі (застосовуючи систему кріплення відповідно до напряму сторін світла і рекомендованого кута нахилу сонячної панелі). Дуже важливо, саме для максимального отримання сонячної енергії фотомодулями сонячних батарей, щоб вони протягом якомога більшого проміжку часу були спрямовані в бік сонця, і щоб кут їх площині нахилу до сонця, як можна більше наближався до 90◦. Робота механізму системи стеження за сонцем — полягає в його здатності відслідковувати на небосхилі його траєкторію руху, а також постійно повертатися, слідуючи за ним, з раннього ранку і до пізнього вечора. Конструктивно, механізми системи стеження за сонцем, на яких монтуються модулі фотогальванічних сонячних батарей — виготовляються з трубок і профілів з нержавіючої сталі та алюмінію. У рух, система стеження за сонцем, наводиться за допомогою використання електродвигуна і понижуючого його обороти, редуктора. Сам же редуктор, пов’язаний гвинтовий передачею з поворотним механізмом і закріпленими на ньому модулями сонячних батарей.За допомогою блоку управління даної системи відбувається відстеження руху небесного «світила» над горизонтом, з відповідним поворотом в його сторону, поворотного механізму з розміщеними на ньому модулями сонячних батарей. Для зручності використання споживачами, промислово випускаються поворотні механізми для сонячних модулів в різних комплектаціях. Такий підхід дозволить отримувати від сонячних батарей максимальну кількість сонячної енергії, яка генерується в електрику.

Для установки сонячної електростанції на 30 кВт буде потрібно поверхня площею 207 м2 (площа може варіюватися в залежності від потужності обраних панелей). Така установка покриє витрати на електроенергію, в вашому домі. Дана сонячна електростанція забезпечить вашу енергонезалежність, з такою станцією ви не будете турбується про можливі підвищеннях цін на електроенергію. При невисокому споживанні електроенергії вашим будинком, ви зможете отримувати стабільний пасивний дохід, від проданої електроенергії за зеленим тарифом. Річне виробництво такої електростанції близько 32975 кВт.

Великий вибір сонячних електростанцій, на будь яку потужність за ссилкою https://prel.prom.ua/g10284535-sonyachn-elektrostantsj-zelenij

GD Star Rating
a WordPress rating system
Поиск
посетители