Мета розміщення дидактичних дощок в початкових класах – дати можливість дітям цікаво пізнавати навколишній світ і отримувати знання в ігровій формі. Завдяки цьому у них є можливість розвинути просторову уяву.

На офіційному сайті інтернет-магазину Еlitclass можна більш детально ознайомитися з великим вибором навчальних стендів і скористатися вигідною пропозицією – куточки НУШ (нової української школи) за привабливою ціною.

bez nazvaniya 45

Реалізація концепції Нової української школи на практиці передбачає новий підхід до початкової та середньої ланки вітчизняної освіти. У свою чергу, це вимагає не тільки модернізації освітніх установ, а й оновлення класних аудиторій, створення особливої – творчої і разом з тим академічної атмосфери в приміщенні школи.

При виконанні цього важливого завдання вчителю допоможуть стенди для НУШ.

Дітей молодшого шкільного віку обов’язково порадують стенди:

  • Яскраві, приємні для ока кольори.
  • Прості і одночасно цікаві тексти.
  • Забавні малюнки, орієнтовані на вік малюків.

Такі стенди допоможуть вчителю не тільки зробити шкільні заняття цікавими і продуктивними, а й зіграють помітну роль у вихованні дітей.

Переваги стендів НУШ, представлених в інтернет-магазині Еlitclass:

  • Різноманіття вибору. На сайті представлено безліч стендів, які відрізняються за розміром, інтер’єру, а також наповненням. Тому тут точно можна вибрати той варіант, який буде необхідний.
  • Якість. Так як стенди призначені для дітей, то не можна допускати того, щоб вони були небезпечні у використанні. Всі представлені стенди зроблені з екологічно чистого матеріалу, який якісно обробляється, тому гладка і безпечна дошка приємна у використанні.
  • Цінова політика. Незважаючи на практичність і користь стенду НУШ, ціна його цілком демократична. У цьому можна переконатися, перейшовши на сайт інтернет-магазину Еlitclass. Саме тут можна вибрати освітні дошки для дітей за вигідною ціною.

pyshy matematyka4567564 min 624x336 1

Успішне втілення в життя шкільної реформи потребує якісного забезпечення, зокрема міцної матеріально-технічної бази. Так, при оформленні шкільних кімнат представникам педагогічного колективу варто подбати про по-справжньому якісні стенди для нової української школи.

GD Star Rating
loading...
Поиск
посетители