На автомобільному ринку кросовери поступово виходять в лідери продажів. І така популярність легко з’ясовна, адже даний тип автомобіля воістину універсальний. Він буде надійним супутником як в місті, так і в умовах бездоріжжя. А якщо вас цікавить такий автомобіль, переходите на сайт dmi.com.ua.

index about

Японське якість, визнане в усьому світі

Більшість жителів нашої країни віддає перевагу японським вседорожнікам, які поєднують в собі надійне поведінку на дорозі, комфортний салон і стильний дизайн.

Одними з найпопулярніших автомобілів в даному сегменті є Toyota RAV4 і Нonda СR-V. Чим схожі ці моделі, і яка з них більше підійде для сучасного городянина, періодично вимушеного пересуватися по бездоріжжю?

Автомобіль Toyota в своїй новій версії здивував багатьох автолюбителів, змінивши витончену зовнішність на більш потужну, навіть брутальну. Так японський концерн намагався піти від іміджу так званого жіночого автомобіля, який встиг досить міцно закріпитися у свідомості автолюбителів за Toyota. Втім, не можна сказати, що екстер’єр RAV4 представляє щось абсолютно нове, імідж даної моделі дещо нагадує Ford Kuga або Mazda CX-5.

А ось Нonda СR-V має набагато більш оригінальну і запам’ятовується зовнішність. Причому, виділяється цей кросовер саме своєю задньою частиною.

Яким повинен бути зручний салон?

Усередині Toyota RAV4 виглядає досить незвично, але подібне дизайнерське рішення викликає багато запитань. Так, для обробки салону цієї моделі застосовувалися матеріали, різні за складом і фактурі, і в результаті такого своєрідного з’єднання він не має якоїсь спільної концепції оформлення. Крім цього, приладова панель RAV4 оброблена досить жорстким недорогим пластиком, а кнопки і інші елементи управління не відрізняються хорошою ергономікою. У той же час RAV4 оснащена зручними кріслами з можливістю регулювання і досить просторим салоном.

Нonda СR-V володіє продуманим і витонченим інтер’єром, при створенні якого використані високоякісні матеріали обробки. Крісла першого і другого ряду – м’які, незважаючи на міцний профіль всіх сидінь. Крім того, рівень шуму в салоні мінімальний. Все це разом створює атмосферу спокою і комфорту. Відчувається, що все в цій моделі продумано до дрібниць: наприклад, подушечки, розташовані по краях торпедо: їхня функція – захищати коліна водія і переднього пасажира від зіткнення з твердою поверхнею пластикових панелей.

Всі необхідні елементи управління автомобілем і інші додаткові кнопки і важелі розташовані максимально зручно – так, щоб водій легко міг скористатися необхідною функцією, не відволікаючись від дороги. Наприклад, рукоятка АКП – завжди під рукою, оскільки вмонтована в високу підставку, подібно до того, як вона зазвичай розташовується в мінівені.

Багажник Нonda СR-V володіє місткістю в 589 літрів і можливістю скласти сидіння другого ряду для того, щоб збільшити його обсяг. У Toyota RAV4 багажний відсік менше на 42 літра, проте присутня схожа система складання задніх крісел, а в якості компенсації за скромний для кросовера обсяг – задні двері, оснащена електроприводом.

GD Star Rating
loading...
Поиск
посетители