На сьогоднішній день фактично кожна людина у свідомому віці знає про те, що собою уявляє вентиляція. Взагалі, під цим терміном розуміється ціла система, яка направлена на те, щоб систематизувати рух повітряних мас у кімнаті, а також для того, щоб замінювати відпрацьоване повітря свіжим. Головним складовим елементом у системі вентиляції є безпоседньо вентилятор. І сьогодні ми поговоримо про круглі канальні вентилятори в шумоізольованому корпусі.

Канальні вентиляториДля чого необхідні круглі канальні вентилятори?

Вони встановлюються лише на повітряні ходи із круглим перерізом. В цілому, таке обладнання необхідно для того, щоб реалізувати обмін повітря у будинках будь-якого призначення. Це може буди споруда побутового, комерційного, промислового і навіть виробничого сектору. Серед всіх різноманітних типів обладнання, призначеного для нагнітання повітря, саме круглі канальні вентилятори є найбільш популярними. Їх широка розповсюдженість зумовлена достатньої легкістю установки, високим рівнем продуктивності та ефективності, доступності за ціновим сегментом, а також завдяки більшому відсотку коефіцієнта корисної дії.

Експлуатація.

В більшому степені, будь-яке обладнання канального вентилятору з круглим перерізом знаходиться в підвішеному становищі. Це може бути виконаний монтаж на стелю або стіни. Першому випадку, такий монтаж буде доцільним якщо є підвісна стеля. Тобто тоді, коли під підвісною конструкцією канальний вентилятор не буде помітним.

Однією з характерних особливостей канального вентилятору в шумоізольованому корпусі є те, що він забезпечує значно нижчий рівень шуму, ніж аналогічні моделі.

Установка канального вентилятора на стіну найчастіше використовується у ваннах, санітарних вузлах на кухні – тобто там, де вентиляція є точечною, а не об’єднаною у цілу систему. Така вентиляція з боку кімнати обов’язково покривається кришкою з прорізями, для того, щоб повітря могло вільно циркулювати.

Для того, щоб провести чистки лопатей вентиляції, а, до речі, її необхідно проводити регулярно, корпус вентилятора розташовують в тому місці, де його можна буде обслужити без демонтажу повітроводів.

Якщо ви маєте все необхідне обладнання для виконання монтажу канального вентилятору з круглим перерізом в шумоізольованому корпусі, то на його установку піде мінімум кількості часу. А для цього потрібні хомути, викрутка та деякі знання та розуміння процесу монтажу.

GD Star Rating
loading...
Поиск
посетители