Насоси для опалення прекрасно застосовуються в промисловості та побуті на заході вже більше 25 років. Їх відмінна риса полягає в перетворенні як кажуть інакше низько потенційного тепла зовнішнього середовища: землі, води, повітря. На ринку Росії ця екологічна технологія набула поширення практично недавно. Експериментальні села, які опалювалися за допомогою насосів для опалення, існували ще за часів СРСР. Те, що було сміливим експериментом в двадцятому столітті, в двадцять першому – увійшло в практику. А якщо ви не знаєте що таке тепловий насос, переходите на сайт https://noviterm.com.ua/principle

скважинный тепловой насос

Ціна експлуатації класичних джерел тепла – нагрівачів, котлів, що працюють на самих різних видах палива і ін. – щорічно зростає, звичайний комфорт – гаряча вода і опалення – стає все дорожче. Квартіровладельци і тим більше приватних будівель стурбовані тим, як зробити менші витрати, але поки це їм мало виходить. А адже заміна є, і її називають – насос для опалення.

Що таке насос для опалення

Насос для опалення собою являє парокомпрессионной установку, переносить тепло від холодних, низькопотенційних джерел тепла до гарячих, високопотенційний. Тепло подається за рахунок конденсації і випаровування холодоагенту, в якості якого дуже часто застосовується фреон, який циркулює по замкнутому контуру. Електрична енергія, від якої працює насос для опалення, витрачається виключно на цю циркуляцію примусового типу.

Робочий принцип насоса для опалення побудований на так званому циклі Карно, який добре знайомий вам по роботі холодильних установок. Насправді, побутової холодильник, що стояв на вашій кухні, також вважається насосом для опалення.

Коли ви ставите в нього продукти, нехай навіть холодні, але температура яких все ж більше, ніж температура в камері холодильника, Відповідно до закону збереження енергії виділяється ними тепло нікуди не дівається.

Оскільки температура всередині підвищуватися не повинна, тепло виводиться назовні через решітку радіатора, нагріваючи повітря в кухні. Чим більше продуктів ви розмістите одночасно в холодильник, тим буде більше віддача тепла.

Найпростішим варіантом насоса для опалення стане відкритий холодильник, поміщений на вулиці, радіатор якого знаходиться в кімнаті. Але нехай холодильник виконує власні безпосередні завдання, адже вже є спеціалізовані пристрої – насоси для опалення, мають ккд набагато більше. Принцип їх дії дуже простий.

Як працює насос для опалення

Будь-тепловий насос складається з атомайзера, конденсатора, розширювача, що знижує тиск, і нагнітача повітря, який тиск збільшує. Всі ці пристрої з’єднані в один закритий контур трубопроводом. По трубах рухається холодоагент, благородний газ з дуже невисокою температурою кипіння, завдяки цьому в одній частині контуру, холодної, він собою являє рідина, а в другій, теплою, він переходить в газоподібний стан. Точка кипіння, наскільки відомо з фізики, може змінюватися в залежності від тиску, ось для чого потрібні в даній системі розширювач і нагнітач повітря.

Наприклад, що зовні теплової носій рухається по трубах, укладених в земля, оскільки він має невисоку температуру, то проходячи по ним, він нагрівається, навіть коли зовнішня температура становить всього близько 4-5 С. Поступаючи в атомайзер, який створює роль трубного змійовика, теплової носій віддає отримане тепло у внутрішній контур системи, який заповнений холодоагентом. Навіть цього тепла достатньо, щоб холодоагент перейшов з рідкого в газоподібний стан.

GD Star Rating
loading...
Поиск
посетители